*dosia*

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Małgorzata Wojtysiak
Główny blog dosia.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez *dosia*

Najciekawsze wpisy *dosia*

... i komu się to niepodoba niech naciśnie ten przycisk z krzyżykiem na górze. Jestem kim jestem i tego nie zmienię. Cóż zawsze chciałam się dowiedzieć kim naprawdę jestem, ale prawda mnie przeraziła. Teraz juz się troszke uspokoiłam. Obracam się w środowisku heteroseksualistów, a moi znajomi nie wiedza kim naprawde jestem. Nie chcę, żeby się dowiedzieli. Wielu (...)

Zobacz pełny wpis »
Nareszcie ruszyla nowa stronka. Nie bedzie to gazetka szkolna jak w poprzednim przypadku, choc tamta nadal bedzie dzialac w nieco zmienionej wersji. Bedzie to miejsce gdzie bede opisywac numery jakie wytniemy badz wycielismy w szkole. Gazetka Szkolna zostanie zachowana jako "tablica ogloszen". Niedlugo bedzie troszke zdjec na stronce ale na razie wstawie kilka smiesznych obrazkow. (...)

Zobacz pełny wpis »
Przepraszam, że tak długo nie pisałam, ale mój komuter nadawałby się do muzeum (i to nie w celach użytkowych). "Ja"!!! Dzęki za przesłanie kodu tej stronki;) Pozdroofka dla Ciebie i Agi Karolewskiej... Niedługo będę miała nowy komuter i postaram się skrobać/klikać* (*niepotrzebne skreścić przyp. red.) Oki. Może coś jeszcze później naskorbię/naklikam* (...)

Zobacz pełny wpis »
Z poprzedniej notki dowiedzieliści się już, że jestem lesbijką. Żyję w środowisku heteroseksualistów i nie mam dziwczyny, bo niby skąd taka u "normalnych". Teraz szukam osób, które tak jak ja są nieśmiałe i nie znają bliżej żadnej samotnej lesbijki... W razie czego dodawajcie w komentarzach... (...)

Zobacz pełny wpis »