()pestka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marcin Malinowski
Główny blog pestka-1.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-05-25
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez ()pestka

Najciekawsze wpisy ()pestka

Zima tego roku w Imperium była wyjątkowo sroga. Początkowo zdawała się ociągać ze swoim nadejściem, ale 8 Ulriczeita nadrobiła wszystkie straty. Mróz skuł wszystkie rzeki tak, że nawet żegluga na Reiku stała się niemożliwa w górę od Carroburga. Ciągle padający śnieg przepłoszył z gościńców podróżnych, strażników dróg i przerwał połączenia dyliżans (...)

Zobacz pełny wpis »
Z oparu ciemnofioletowej mgły coś patrzyło. Odczucie wnikało w głąb jej jestestwa, penetrowało, jakby chciało ocenić. - Podobnie musi się czuć kąsek na talerzu - pomyślała i pociągnęła mocniej za Pasma. Mgła zrzedła lekko odsłaniając rozległą panoramę. Las reikwaldzki w śniegu. środek obrazu przecinał szeroki gościniec, którym jechał na ośle samotny (...)

Zobacz pełny wpis »
Lorenzo, posyłając wkoło zniewalające uśmiechy i starając się jednocześnie nie zgubić rytmu szybkiej estalijskiej melodii tanecznej, ciekawie przyglądał się przypadkowo zgromadzonemu towarzystwu. Podobnie jak i jego, ich także przyłapała śnieżna burza, zmuszając do przyjęcia, ofiarowanej z całego serca, acz wyjątkowo nudnej, gościny margrabiego von Herinmaiera (...)

Zobacz pełny wpis »
Rosja. Palace slonce >>w nocy<<. Upal >>w nocy<<. Mroz >>w dzien<<. Ksiezyc na niebie >>w dzien<<. Marcin zapierdala ulca >>boso po sniegu<<. Za duzo wypil >>wody<<. Spotyka dziewczyne >>kurwe<<. Namawia go na numerek >>szczesliwy w lotka<<. Marcin jest twardy >>zakalc pierdolony&l (...)

Zobacz pełny wpis »
Ale dzis byly jaja. Na sesje nagraniowa Marcin przyniosl kwas. Jednak zapomnial, ze to zraca substancja. Kurwa, ale cwok. Potknal sie i wywalil. wczesniej jednak sie zabespieczyl zakalec. Wypuscil sloik z kwasem. Sloik wyladowal na Pawle. Chlopak latal, jak oparzony! A Marcin, debil, nie mog powstrzymac sie od smiechu. Narobil sobie bigosu >>a raczej kwasu<<. Juz za rok (...)

Zobacz pełny wpis »
^^^ Czerwień deszczu, Chłód ciemności, Zęby wyłamane W złości. Niemoc, pustka, Beznadzieja. Korpus pełen Zeschłych Kości.  ^^^ Takie ladniutkie i b. b. b. mi się spodobalo :) (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyjdę z niego tylko czasu mi potrzeba. Rany muszą się zagoić, a ludzie przestać mnie denerwować i będzie wszystko okey. Muszą przestać mnie oszukiwać. Nie mówić jednego a robić drugiego. Wszystko się uoży tylko potrzeba czasu. Czasu, który szybko plynie i nie daje chwili wytchnienia, zero odpoczynku ale i zero zmęczenia. Ja nie czuję się zmęczona tym wszystkim t (...)

Zobacz pełny wpis »
Warjaci a nie rodzinka. Istne urwanie glowy. Ciągle za czymś gonia, czegoś szukają i nie dają mi spokojnie żyć. Chcialabym z tąd uciec. Na plażę. Usiąść na cieplym piseku i wsluchiwać się w delikatny uspokajający szum morskich fal. Ech...Siedzą, marzyc o tym, jak to bylo by wspaniale zostać tam na zawsze i już nigdy nie wracać do tego zwarjowanego i zabieganego (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma to jak rodzinka! Kochani, milusińscy i takie tam. Kocimy się o paluszki nawet. O jak milusio. Drą się, że balagan mam w pokoju, że ubieram się jak chlopak. Bla bla bla. Wszystko im przeszkadza. Ach, jak przyjemnie! Grunt to rodzinka z którą najlepiej to się na fotach wychodzi :D (...)

Zobacz pełny wpis »
Zbierają się chmurki! Slońce zaszlo, więc może będzie padać!! Oby!! Deszczyk jest suuuper!! Mój duch lubi deszcz!! Ach...Piękna pogaoda, kiedy na dworzu pada. Najchętniej to mieszkalabym przy wodospadzie, chociaż wody nie lubie, ale...Czulabym się tak, jakby caly czas pdalo!! Ech... (...)

Zobacz pełny wpis »