Atletico

Wpisy zawierające słowo kluczowe atletico.

« najpopularniejsze słowa kluczowe

Real Madryt 4-1 Atletico Madryt

Za szczytu na samo dno u piłkarzy Atletico i odwrotnie w Realu. Galacticos wygrali poraz dziesiąty Puchar Mistrzów. Wszystko zaczęło się idealnie dla Atletico bo ich obrońca Diego Godin w 34 minucie został pierwszym Urugwajczykiem, który strzelił gola w finale Ligi Mistrzów. Uprzedził on między innymi Diego Forlana, Luisa Suareza czy Edisona Cavaniego, ale w końcówce kiedy Real właściwie nie miał już szans Serio Ramos wyrównał. Później w 110 minucie gola zdobył Bale, 118 Marcelo, a w 120 minucie z karnego słynny CR7. Drugiego takiego finału już nie zobaczymy. Brawo dla wszystkich.

Zobacz cały wpis na blogu »
Real Madryt 0-1 Atletico Madryt

Po pierwszej połowie Real przegrywa z Atletico 0-1. W pierwszym składzie wybiegli walczący z kontuzjami Cristiano Ronaldo i Diego Costa, ale ten drugi zszedł zaraz po rozpoczęciu meczu. Żel z łożyska klaczy pozwolił Hiszpanowi pochodzącemu z Brazylii na ledwie kilka minut gry. Wielcy nieobecni to także Arda Turan (kontuzja) i Xabi Alonso (zawieszenie). Gola dla Atletico po wrzutce z narożnika boiska przez Gabiego i błędzie Ikera Casillasa zdobył Diego Godin.